Найбільш поширені питання

Що таке PayPong?

PayPong - це онлайн платформа миттєвих фінансових послуг для тих, хто діє, отримує задоволення від життя і цінує свій час. Маючи картку Visa або MasterCard будь-якого банку, Ви зможете оплатити на нашому сайті більше 100 послуг і товарів, перевести гроші на будь-яку іншу карту українського банку, а також отримати кредит за лічені хвилини.

Переваги PayPong

Користуватися нашою платформою - це:

  • Безпечно - ми застосовуємо новітні технології захисту персональних даних.
  • Миттєво - оплата відбувається за лічені хвилини.
  • Вигідно - потрібна тільки банківська карта, про решту подбаємо ми.

Сервіси і послуги, якими можна скористатися на платформі PayPong

З PayPong Ви легко сплатите:

  • Послуги мобільного зв'язку будь-якого українського оператора і стаціонарні телефони
  • Роумінг і IP телефонію
  • Послуги інтернет провайдерів
  • Кабельне телебачення
  • Комунальні платежі
  • Квитки на концерти
  • Авіа, ЖД і автобусні квитки
І багато іншого. PayPong постійно розширює спектр послуг та сервісів! З PayPong Ви без зусиль зробите платіж за реквізитами і переказ коштів з картки на картку різних банків. З PayPong Ви отримаєте онлайн кредит на Вашу карту за лічені хвилини.

Безпека платежів

Онлайн платформа фінансових послуг PayPong має високу ступінь захисту платежів і сертифікована міжнародним стандартом безпеки PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) - стандарт безпеки даних платіжних карт, розроблений Радою за стандартами безпеки індустрії платіжних карт (Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC), заснований міжнародними платіжними системами Visa, MasterCard, American Express, JCB і Discover. Стандарт являє собою сукупність 12 деталізованих вимог щодо забезпечення безпеки даних про власників платіжних карт, які передаються, зберігаються і обробляються в інформаційних інфраструктурах організацій. З'єднання з браузером користувача кодується ssl-шифруванням. Дані передаються з безпечного шифрованому з'єднанню, і не можуть бути доступними нікому іншому.

Тарифи, комісії, вартість послуг

Ми не нараховуємо щомісячну плату за користування PayPong - реєстрація та використання особистого кабінету повністю безкоштовна. Всі сервіси, які можна оплатити, і перекази, доступні на платформі без реєстрації. Для отримання кредиту неоходімо пройти просту процедуру реєстрації. Велика частина послуг , які можна оплатити, безкоштовна. Якщо комісія все-таки присутня, то ми попереджаємо про неї, показуючи її розмір перед вчиненням оплати або переказу. Відсотки по кредиту завжди відображені в кредитному калькуляторі, заяві на кредит і кредитному договорі.

Вимоги до карт

Кредит може бути виданий на карти Visa, Visa Electron і Mastercard, які були випущені в будь-якому банку України.

Що таке CVV2 / CVС2 код?

CVC2 і CVV2 код - це 3-х значний код безпеки, який знаходиться на зворотному боці Вашої банківської карти Visa або MasterCard, три останні цифри. Для безпеки введення цього коду проводиться за допомогою екранної клавіатури.

Що таке 3-D Secure?

3-D Secure Verified by Visa або MasterCard SecureCode - це протокол обробки інтернет-транзакцій, розроблений і схвалений МПС Visa і MasterCard. Він призначений для забезпечення безпеки Інтернет платежів, що виконуються з використанням кредитних або дебетових карт.

Код для проходження 3-D Secure не надходить

Якщо виникла ця проблема, то потрібно звернутися до фахівця Вашого банку і уточнити причину. Зазвичай це буває через технічні несправності.

Навіщо вказувати мій мобільний номер телефону?

На мобільний телефон приходять СМС з повідомленнями та перевірочними кодами. Це покращує якість обслуговування і підвищує безпеку.