Часті питання про кредитування

Як погасити кредит?

На даний момент, кредит можна погасити:

 1. В особистому кабінеті
 2. Оплатити через наш сайт
 3. Через приват24 або термінали Приватбанку за номером договору. Пошук компанії необхідно проводити за допомогою ЄДРПОУ: 39269220 або за назвою «PayPong»
 4. Через відділення банків / терміналів при оплаті за реквізитами:

  ТОВ «Европейська платіжна система»
  Код ЄДРПОУ: 39269220
  UA533348510000000000265061662 в АТ "ПУМБ"'
  МФО 334851

При оплаті кредиту за реквізитами через відділення банків / терміналів в призначенні платежу потрібно вказати свої ПІБ, ІПН і номер договору, в іншому випадку ми не зможемо ідентифікувати платіж, і кредит не буде погашений.

Важливо! Кошти, внесені в відділенні банку можуть перераховуватися до 3-х банківських днів, а нарахування відсотків в ці дні не зупиняється, оскільки заборгованість списується тільки за фактом надходження коштів від банку, який прийняв платіж. Платежі, спрямовані без ПІБ , ІПН і номеру договору, або з помилковими реквізитами знаходяться в розпорядженні банку, в якому Ви здійснювали платіж. Наша компанія не має можливості прийняти кошти в оплату Вашого кредиту до уточнення коректних реквізитів і продовжує нараховувати відсотки.

Як продовжити кредит?

У разі труднощів з погашенням Ви завжди можете використовувати функцію пролонгації кредиту в особистому кабінеті і відстрочити дату оплати. Максимальний період - до 30 днів, починаючи з моменту оформлення пролонгації.

Пролонгація кредиту можлива тільки у випадку погашення всіх нарахованих процентів на дату сплати і після підписання нового договору в Особистому кабінеті. Новий договір буде сформовано після натиснення на кнопку "Пролонгація". Після підписання договору пролонгації перевірте статус та дату погашення кредиту.

Увага! Послугу пролонгації можливо оформити тільки з Особистого кабінету підписавши договір.

Що потрібно для отримання кредиту на PayPong?

Щоб отримати кредит, потрібно просто заповнити заявку на сайті. Якщо це Ваше перше звернення, то сума кредиту складе від 100 до 4 000 грн терміном від 1 до 30 днів. При наступних заявках сума кредиту може бути збільшена до 30 000 грн.
Для оформлення кредиту необхідно:

 • мати український паспорт з відміткою про реєстрацію;
 • бути старше 21 року;
 • мати картку VISA або MasterCard будь-якого українського банку;
 • мати активну пошту і мобільний телефон;
 • зареєструватися на сайті.

Наскільки швидко приймається рішення про надання кредиту

Ви отримаєте рішення про надання кредиту за максимально короткий термін - від 1 до 3 хвилин. У нас відсутній людський фактор. Замість цього, автоматична програма обробляє, аналізує дані і швидко видає результат.

Що впливає на рішення?

Основний фактор - це Ваша кредитна історія. Яку надає Українське бюро кредитних історій, Міжнародне бюро кредитних історій, Перше всеукраїнське бюро кредитних історій та інші подібні організації. Чим краще Ваш кредитний рейтинг, тим більше шансів, що у PayPong буде можливість видати Вам кредит. Дані зазначені в анкеті на сайті теж дуже важливі - чим більш повну і обширну інформацію Ви надасте, тим більша ймовірність позитивного рішення.

Коли кредитні кошти надійдуть на карту?

Зарахування кредитних коштів на Вашу карту відбувається миттєво.
Однак, за умовами банку, термін зарахування становить 3 робочих дня. Але в 9 випадках з 10 гроші приходять на карту менш ніж через годину.
Ваш банк зможе дати більш широку інформацію про час зарахування безготівкових коштів на карту з переказу. Якщо у Вас виникли проблеми, зверніться в банк, який випустив картку.

Скільки можливо одночасно взяти кредитів на платформі PayPong?

На жаль, PayPong не може видавати більше одного кредиту одночасно. Але Ви можете звернутися за наступним, як тільки погасите поточний кредит. Не варто брати новий кредит для погашення поточного, це може погано позначитися на Вашій фінансової ситуації в подальшому. У разі труднощів з погашенням кредиту Ви завжди можете використовувати функцію пролонгації в особистому кабінеті і відстрочити дату оплати.

Як подати заявку на кредит?

Для початку, Вам потрібно зареєструватися у нас на сайті PayPong, адже подати заявку на кредит можуть тільки ті, у кого є обліковий запис PayPong. Потім, просто заповніть заявку на кредит і відправте її нам.

Вимога карток на отримання кредиту

Обов'язковою умовою отримання кредиту є наявність валідної картки виданої будь-яким банком України.
Для зарахування кредиту приймаються картки Visa і MasterCard, які мають CVV / CVC код.
Ми не маємо можливості працювати з картками Maestro, віртуальними картками, деякими картками фізичних осіб-підприємців та депозитними картками.
Так само, рекомендуємо Вам перед відправленням заявки уточнити в банку, чи може Ваша картка приймати перекази.

Чи можливо отримати кредит готівкою?

Он-лайн кредит має на увазі під собою перерахування кредитних коштів на банківську карту. Можливості видачі готівкою немає. Ви завжди можете оплатити потрібні Вам товари і послуги безготівковим розрахунком або ж зняти гроші в банкоматі.

Не виходить заповнити анкету. Що робити?

Процес заповнення анкети дуже важливий, адже на основі нього буде базуватися рішення про видачу кредиту. Уважно заповнюйте анкету! З цим Вам допоможуть підказки. Якщо все-таки у Вас не вийшло заповнити анкету, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки - зателефонуйте в колл-центр або напишіть на email.

Хочу подати заявку на кредит по телефону?

На жаль, ми приймаємо заявки тільки через інтернет. Заповніть анкету, це не займе багато часу.

Чи приймаються рішення за заявками у вихідні або неробочий час?

Заявки приймаються 24/7 - цілодобово і без вихідних.

Я не громадянин України, але хочу отримати кредит. Чи можливо?

PayPong видає кредити тільки громадянам України при наявності чинного паспорта та ІПН.

Як ознайомитися з кредитним договором і правилами?

З кредитним договором Ви можете ознайомитися ТУТ. Так само, ми висилаємо його Вам на пошту після заповнення заявки на кредит.

З Правилами Ви можете ознайомитися ТУТ.

Яким чином підписується кредитний договір на платформі PayPong?

Кредитний договір підписується електронним підписом одноразовим ідентифікатором. Електронний підпис одноразовим ідентифікатором - це коли Ви входите в особистий кабінет на сайті PayPong, отримуєте пропозицію укласти договір позики (оферта) разом з одноразовим ідентифікатором (код) та приймаєте умови оферти підписуючи її електронним підписом одноразовим ідентифікатором (кодом).

Чи можливо погасити кредит раніше терміну?

Так, дострокове погашення можливе. Вам необхідно сплатити лише суму кредиту та проценти, що вже були нараховані до дати сплати.

Чи можливо погашати кредит частинами?

Погашати кредит зручними частинами можливо. Головне - погасити кредит повністю до основного терміну погашення. У разі часткового погашення, відсотки нараховуватимуться тільки на розмір непогашеної частини кредиту.

Коли можливо подати заявку на другий кредит?

Відразу після повного погашення попереднього кредиту.

Заявку на кредит було відхилено. Чи можна подати заявку ще раз?

Весь наш процес отримання кредиту повністю автоматичний. Кредитний алгоритм прийняття рішень весь час оновлюється, тому спробуйте заповнити заявку на кредит ще раз, якщо Ви впевнені, що відповідаєте всім зазначеним вимогам.
Система аналізує безліч показників, тому, на жаль, ми не можемо сказати Вам точну причину відмови.
Можливими причинами відмови можуть бути:

 1. У Вас є прострочений і непогашений борг.
 2. Ви вказали невірні дані або допустили помилку при заповненні заявки.
 3. У Вас немає постійного доходу.
Ви можете подати ще одну заявку, як тільки зміниться Ваша кредитна історія, дані, які Ви вказали при заповненні заявки (місце роботи, дохід або інше).

На скільки днів можливо продовжити кредит?

Кредит можна продовжити на 30 днів при умові погашення відсотків, які вже були нараховані. Кількість продовжень не обмежено.

Причини відмови в отриманні кредиту?

Причин може бути декілька:

 1. Ви не громадянин України. Ми українська компанія і видаємо кредити тільки громадянам України. На жаль, отримати кредит, не будучи громадянином України не можна
 2. У Вас немає ІПН
 3. Вам менше 21 років або більше 65 років
 4. Ви знаходитесь в реєстрі боржників.
  При обробці заявки ми користуємося даними з Бюро кредитних історій, куди надходить вся інформація про отримані та погашені кредити. Якщо у Вас є прострочений і непогашений борг, отримати кредит у нас Ви не можете.
 5. Ви вказали невірні дані або допустили помилку при заповненні заявки.
  Мабуть, це найпоширеніша причина відмови. Допустивши помилку при заповненні заявки, Ви надали нам невірні дані.
 6. У Вас немає постійного доходу.
  Ми прагнемо допомогти у важкій ситуації, але хочемо бути впевнені в тому, що Ви зможете повернути кредит. Якщо у Вас немає постійного доходу (заробітної плати, стипендії, пенсії тощо) видати кредит ми не зможемо.