Shared.Articles

Кредит пенсіонерам в Україні

Як це не сумно усвідомлювати, але категорія пенсіонерів в Україні перейшла з «соціально незахищених» в «єдиних, хто отримує стабільний щомісячний дохід». Хоча, який там дохід…  І коли настає момент, при якому терміново потрібна певна сума грошей (на ліки, на оплату медичних послуг, на оплату комунального боргу), то пенсіонерам, найчастіше, і звернутися нікуди.

Найкращим рішенням буде не позичати гроші «у сусідки баби Ніни», а звернутися в серйозну компетентну організацію, яка офіційно видає кредитні позики. Сама надійна фінансова компанія, яка видає кредити з прозорими і вигідними умовами, це наша компанія PayPong.

Кредит пенсіонерам в Україні доступний, якщо:

  • Є паспорт та ІПН;
  • Є мобільний телефон і електронна пошта (якщо немає, можна попросити родичів допомогти в створенні електронної адреси);
  • Є діюча карта будь-якого українського банку (підходить кредитна, пенсійна, накопичувальна).

Кредит онлайн оформлюється максимально просто. Навіть людині, яка не сильно знається на комп'ютері, буде нескладно заповнити всі поля, внісши правдиву інформацію, і дочекатися відповіді. Через кілька хвилин вже буде доступна відповідь з рішенням. При позитивному результаті всього через 2-5 хвилин на вашій карті вже буде необхідна сума для особистих витрат.

Як грамотно закривати кредит?

При подачі заявки Ви самостійно вибираєте період, на який потрібні гроші. Це може бути як 1 день, так і 15 або 30. У зазначений період кредитна сума повинна бути повернута шляхом оплати через особистий кабінет на нашому сайті, термінали самообслуговування або через каси банків. При простроченні платежу, як і всюди, буде нарахована пеня. Ця пеня не нараховується протягом перших семи днів прострочення, однак, при ненадходження кредиту на 8-й день буде відразу нараховано 12% (по 1,5% за кожен день) а за кожен наступний прострочений день - 1,5%, але в будь-якому випадку не більше 50% суми виданого кредиту.

Детальніше вся інформація розписана на сторінці https://paypong.ua/faq/credits. Тут ви зможете ознайомитися з принципами нашої роботи, а також самостійно розрахувати суму кредиту, відсотки і суму повернення.

Чому необхідно звернутися в PayPong?

Наша кредитна компанія – це молода і амбітна компанія, в якій пропонуються найкращі та вигідні умови для позик. Ми працюємо з усіма категоріями населення, допомагаючи вам вирішувати свої невідкладні завдання. Оформивши у нас кредит, ви відразу оціните переваги «прозорих» умов, при яких немає прихованих комісій, неправомірних штрафних санкцій, зміни умов, все максимально чітко, чесно і лояльно.

Перша сума, яку ви можете отримати, не може перевищувати 4.000 грн. Однак при подальшому зверненні сума позики може бути збільшена. Ми не звертаємо увагу на вашу негативну кредитну репутацію, з нами ви її створюєте знову.