Shared.Articles

Кредит безробітному

За замовчуванням передбачається, що кредит видається з метою тимчасової фінансової підтримки і, зрозуміло, через заздалегідь обумовлений час буде повернений. Але ж парадокс в тому, що якщо людина працює, значить, у нього є кошти. Дрібні, великі, але, все ж, є.

А що ж робити людині, яка, як це часто буває, раптово виявилась без роботи, і, відповідно, без засобів до існування? Кредит безробітному дасть не кожна організація. І тут на допомогу вам завжди прийде PayPong. Якщо ви опинилися в ситуації, коли у вас немає роботи, стабільних доходів, а гроші необхідно нести в сім'ю, тоді наші умови здадуться вам рятівним кругом, оформите заявку на кредит онлайн і буквально через 10 хвилин вже зможете отримати потрібну суму переказом на будь-яку зручну для розрахунку банківську карту.

Умови отримання кредиту безробітному

У PayPong діють вигідні і максимально лояльні умови кредитування. Для отримання від нас короткострокової позики необхідно відповідати кільком умовам:

  • Мати діючий паспорт громадянина України та ІПН;
  • Бути у віці від 21 року;
  • Мати мобільний телефон, вказати електронну пошту;
  • Мати діючу карту будь-якого банку України.

В PayPong ви:

  • Самі вказуєте термін погашення кредиту (в межах 30 днів);
  • Самі встановлюєте розмір позики (до 30 000 грн);
  • Завжди можете продовжити оформлену суму кредиту;
  • Не надаєте зайвих документів типу довідки про доходи та ін.

І навіть якщо у вас негативна кредитна історія, це ніяк не завадить отримати від нас позики на вигідних умовах. Нам неважливо, чи працюєте ви офіційно, або на момент оформлення не маєте постійної або тимчасової роботи / підробітку. У 92% випадків всі заявки в режимі онлайн розглядаються нами з позитивним рішенням. А це говорить багато про що!

Умови погашення кредиту

Всі детальні умови і вимоги ви можете дізнатися на сторінці нашого сайту https://paypong.ua/faq/credits. Що стосується відсоткової ставки, то щодня на суму кредиту буде нараховуватися 1%, починаючи з дня отримання позики. Також до найбільш лояльного пункту зобов'язань позичальників відноситься безштрафний триденний період. Це означає, що якщо в останній день терміну погашення сума не надходить на рахунок, починається етап простроченого кредиту. Перші три дні ми не нараховуємо штрафні санкції, але в 4-й день відразу буде нараховане прострочення (розмір базової ставки за кожен прострочений день).

Однак навіть тут ми намагаємося йти назустріч нашим клієнтам і пропонуємо для стабілізації кредитної репутації тільки погашення відсотків. Після сплати всіх нарахованих відсотків за минулий період користування грошовими коштами Ви можете продовжити термін виплати кредиту.

PayPong – це революція в сегменті швидких грошових позик.