Shared.Articles

Кредит без застави

У компанії PayPong будь-який кредит, який надається позичальникам, оформляється без застави. Створена провідними маркетологами світу, наша кредитна програма є кращою пропозицією на ринку кредитних позик. До нас ви можете звернутися, навіть якщо:

 • В поточний момент не працюєте;
 • Неофіційно працевлаштовані, не можете надати довідку про доходи;
 • Отримуєте пенсію або інші соціальні виплати;
 • Є погана кредитна історія.

Причин, за якими вам раніше могли відмовити банки, може бути безліч, але це все для нас не має ніякого значення. Ми лояльні і розглядаємо кожну заявку, намагаючись допомогти у вашій непростій ситуації і видати грошову позику.

Для отримання кредиту в PayPong необхідно:

 • Бути у віці від 21 року;
 • Мати оригінал ІПН і паспорт;
 • Мати діючу карту будь-якого українського банку (хоч дебетову, хоч кредитну);
 • Мати активний мобільний телефон.

Як оформлюється кредит?

У нас самий зручний процес оформлення заявки на кредит онлайн. Це означає, що вам потрібно тільки зайти на наш сайт і заповнити анкету. Всі поля анкети мають містити виключно достовірну інформацію. Пам'ятайте адже це і є запорука позитивного кредитного рішення!

Заповнивши заявку, вам потрібно почекати всього 1-2 хвилини, коли буде прийнято позитивне рішення. Після цього укладається договір, і запитана сума перераховується на зазначену вами карту. На етапі заявки ви самостійно вибираєте, на який період потрібна позика. У PayPong ви можете оформити кредит на 1 день, 15 або 30 днів. З першого дня за кожен день користування кредитом будуть нараховуватись проценти, від 1%.

При простроченні погашення кредиту діє програма нарахування штрафних санкцій. Однак навіть тут ми постаралися піти вам назустріч, і штрафна пеня буде нарахована тільки на 8-й день. Якщо кредит був погашений протягом перших семи днів, то додатково нічого вам не буде нараховано. Якщо кредит не був погашений протягом перших семи днів після прострочення, то на 8-й буде відразу нараховано 12%, по 1,5% за кожен день та за кожен наступний прострочений день - 1,5%, але в будь-якому випадку не більше 50% суми виданого кредиту.

Такі умови здаються для нас найбільш лояльними по відношенню до вас. Ми намагаємося індивідуально підходити до кожної ситуації і адекватно оцінювати складність погашення позикових коштів.

Програма постійним клієнтам

Звернувшись до нас в перший раз, на сайті PayPong ви зможете оформити позику на суму до 4.000 грн. У наступні звернення при успішному і своєчасному погашенні ви можете розраховувати від нас на суму в уже іншому, більшому обсязі.

Щоб погашати кредити, можна скористатися одним з декількох методів. Інформація є тут - https://paypong.ua/faq/credits:

 1. Через особистий кабінет на сайті.
 2. При оплаті по реквізитам у нас на сайті.
 3. Сплатити через приват24 або термінали самообслуживания Приватбанку.
 4. Переказати кошти через касу будь-якого банку.

Наші умови вигідні, цікаві та оптимальні і для вас, і для нас. Звертайтеся в будь-який момент, коли буде потрібна фінансова допомога – ми завжди готові прийти на допомогу!