Shared.Articles

Кредит без довідки про доходи

credit-article-image

На сайті PayPong ви завжди можете отримати кредит без довідки про доходи. Це дуже зручний фінансовий інструмент, здатний підтримати Вас у будь-якій складній ситуації. Для отримання кредитних коштів наша компанія пред'являє мінімальний список вимог:

  • Документи громадянина України: паспорт та ІПН (ідентифікаційний податковий номер).
  • Наявність дебетової або кредитної карти будь-якого українського банку (підходить Visa і MasterCard).
  • Віковий поріг – від 21 року.
  • Наявність персонального мобільного номера та електронної адреси.

Скільки часу займає кредит без довідки про доходи?

Оформлення кредитних коштів в нашій організації ми постаралися зробити максимально комфортним і нескладним, тому ви можете навіть замовити кредит онлайн, не виходячи з дому, скориставшись своїм смартфоном або комп'ютером. Процес видачі кредитної позики дуже простий: ви подаєте заявку на сайті PayPong, внісши в поля всю необхідну інформацію, потім чекаєте відповіді від нашої служби безпеки. Ми працюємо оперативно, тому буквально через кілька хвилин стане відомим рішення по вашому запиту. Основна вимога це внесення достовірних даних в усі поля, необхідні для заповнення.

Після отримання позитивного кредитного рішення протягом 2-3 хвилин кошти будуть зараховані на банківську карту, номер якої ви вказали в анкеті.

Які умови погашення кредиту?

На сторінці нашого сайту https://paypong.ua/faq/credits ви зможете детально ознайомитись з всіма умовами нашої компанії. У PayPong ви самостійно встановлюєте суму і термін кредиту. Виходячи із заявлених вимог, вам нараховуються відсотки за користування позикою. При неповерненні в зазначений термін на тіло кредиту нараховуватися відсотки. Ми завжди дбаємо про наших клієнтів, тому перші три дні відсотки не будуть нараховуватися, хоча дата прострочення фіксується.

Якщо протягом перших трьох днів з моменту простроченної дати сума в повному об'ємі поступить на наш рахунок, кредит вважається погашеним – в іншому випадку на четвертий день вам відразу будуть нараховані проценти за кожний прострочений день. Такі умови є найбільш делікатними і лояльними.

Кредит без довідки про доходи – переваги

Оформляючи кредит без додаткових документів, ви значно спростите собі життя. Вам не потрібно витрачати зайвий час, щоб робити запит в бухгалтерію і очікувати відповідь. Також немає необхідності турбуватися про розкриття суми вашого доходу. Ми прекрасно розуміємо, що особиста конфіденційність це одне з важливих умов спокійного особистого життя, тому, йдучи вам назустріч, не обтяжуємо зайвими документами. До того ж, адекватно оцінюючи поточну ситуацію на ринку праці, ми розуміємо, що більшість працездатного населення має кілька джерел доходів і не всі вони оподатковуються.

Звертайтесь в PayPong і отримуйте швидкі гроші!