Shared.Articles

Кредит без відмови

Щоб отримати кредит в банку, найчастіше, потрібно пройти всі 7 кіл пекла. А саме: надати довідку про доходи, зібрати повні дані з місця роботи, знайти поручителів, дати контакти родичів та інше. Кожен банк примудряється ввести якісь свої умови, а позичальникові тільки і залишається, що виконувати всі їх вимоги.

Однак оформлення кредиту в PayPong це абсолютно новий рівень простоти, зручності і комплексного сервісу. У нас діє програма "кредит без відмови". Більш 92% усіх заявок мають позитивне кредитне рішення, тому є шанси стверджувати, що Ви так само отримаєте у нас кредит. Ми видаємо грошові позики безробітним, без довідок про доходи, без офіційного працевлаштування, без застави, без поручителів.

Щоб отримати в PayPong позику, необхідно надати:

  • Паспорт та ІПН (документи повинні бути діючими і перебувати в цілісному стані).
  • Номер картки будь-якого банку України, на яку Ви отримаєте кредитні кошти. Підходять Віза і МастерКард.
  • Номер свого мобільного телефону, адреса електронної пошти.

За умовами нашої компанії позичальнику на момент оформлення кредиту має виповнитися 21 рік.

Як взяти кредит без відмови?

Ми ввели програму "кредит онлайн", тому для оформлення заявки Вам достатньо мати смартфон або комп'ютер, через який Ви зайдете на наш сайт. Вам потрібно заповнити всі поля анкети (їх небагато), а потім дочекатися відповіді від фахівців, які проводять перевірку. Як правило, дана процедура займає не більше 2-х хвилин. Після отримання позитивного рішення і підписання договору Ви отримаєте гроші на карту через 1 хвилину.

Отримати вичерпні відповіді Ви можете на сторінці нашого сайту https://paypong.ua/faq/credits. Ми дуже лояльно і адекватно ставимося до всіх без винятку позичальників, тому наш відсоток позитивних рішень досягає значення 92%!

Як погашати взятий кредит?

У PayPong легко не тільки оформити кредит, але також і погасити його. Наша система розроблена максимально просто і прозоро, тому Ви завжди зможете побачити, які відсотки нараховані за весь період користування позикою. Також Ви самостійно вказуєте термін кредиту, можете обрати 1, 15 або 30 днів. Максимальна сума до оформлення від 100 грн до 30 000 грн. Це якраз та сума, якої Вам вистачить для перекриття термінових витрат.

Відсотки за користування нараховуються відразу. Щодня, починаючи з першого дня отримання позики будуть нараховуватись проценти за користування кредитом від 1%. Якщо раптом після закінчення кредитного періоду не буде можливості закрити заборгованість, в нашій компанії дозволяється погашення тільки відсотків, а тіло кредиту можна продовжити на новий період. Допускається необмежена кількість продовжень позики.

Звертайтеся в PayPong і отримуйте швидкі гроші за найвигіднішими умовами в Україні!