Shared.Articles

Гроші до зарплати

Ситуація, при якій не вистачає грошей на найнеобхідніші потреби, а до зарплати ще потрібно якось дожити кілька днів, не з чуток знайома кожному з нас. Родичі, знайомі, товариші по службі або друзі не завжди готові або в змозі допомогти, тому єдиний спосіб, який залишається це звернутися в фінансові кредитні організації.

PayPong - це кредитний сервіс, що дозволяє легко і просто отримати потрібну Вам суму, не витрачаючи на це багато особистого часу. Послуга відкриття грошової лінії працює у нас в онлайн-режимі. Це означає, що зайшовши на наш сайт з будь-якого комп'ютера або зі свого смартфону, Ви можете за 1-2 хвилини оформити кредит онлайн.

Умови для оформлення кредиту

Щоб отримати необхідну грошову суму, необхідно відповідати лише декільком вимогам і мати мінімальний пакет документів:

  • Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
  • Діючу карту будь-якого українського банку;
  • Мобільний телефон, електронну пошту.

Що стосується віку, то за умовами сервісу PayPong позичальник повинен бути у віці від 21 років. Дані умови ми вважаємо найбільш лояльними в Україні на сьогоднішній день. Ми максимально дбайливо і коректно ставимося до кожного нашого клієнта, тому намагаємося спростити, наскільки це взагалі можливо, процедуру оформлення і отримання кредиту.

Наша послуга «Гроші до зарплати» передбачає моментальну видачу рішення про позику протягом 3-5 хвилин після заявки. Наша служба безпеки проведе швидку перевірку, а потім видасть рішення. При позитивному рішенні запитувана сума буде зарахована на зазначену Вами банківську карту протягом 1-2 хвилин.

Хочеться звернути окрему увагу, що ми не вимагаємо довідки про доходи і навіть не цікавимося вашим місцем роботи. Це дуже зручно, адже більшість наших позичальників це самозайняті або неофіційно працевлаштовані люди. Навіть при офіційному оформленні Ви вже напевно не раз стикалися з тим, що отримати в бухгалтерії довідку про доходи це довго, складно і незручно.

Як погашається кредит онлайн?

При підписанні договору Ви будете детально ознайомлені з умовами погашення кредиту. Що стосується нашої процентної ставки, то вона становить від 1% в день. Відсотки нараховуються на суму/залишок суми, яку отримаєте на карту.

При погашенні кожен клієнт повинен внести суму до обраної клієнтом дати. При неможливості це зробити вчасно перші три дні відсотки нараховуватися не будуть. Однак на четвертий день прострочення буде відразу нараховано відсотки за всі чотири дня. Після погашення штрафний суми, Ви зможете продовжити взятий кредит, погашаючи тільки відсотки, а суму заборгованості повернути в будь-який зручний час. Також перші сім днів прострочення пеня нараховуватися не буде. Однак на восьмий день буде відразу нараховано 12% штрафу за всі вісім днів прострочення.