40%

знижка на перший

кредит онлайн

Сума та термін кредиту

Вибір суми кредиту (гривен)

Credits.SumNotificationText1 {{data.MaxAmount}} Credits.SumNotificationText2

 • грн
 • грн
 • грн

Вибір терміну кредиту (дней)

 • день
 • днів
 • днів
Credits.sliderRangeWarning1
Credits.sliderRangeWarning2

Умови кредиту

Сума кредиту
Дата повернення
Сума до повернення
На карту будь-якого українського банку

Наші переваги

30
днів

Взяти кредит можна на термін до 30 днів

3
дня

3 дні без штрафів для оплати або пролонгації

92
%

92% - виданих кредитів

Необхідно для отримання кредиту

 1. Паспорт громадянина України й ІПН
 2. Карта будь-якого українського банку
 3. Мобільний телефон і e-mail
 4. Вік не менше 21 років

Отримання онлайн кредиту на карту

 1. Вибір суми і терміну позики

  Ви встановлюєте самі термін і суму кредитних коштів

 2. Подача онлайн заявки

  Заповнена анкета подається на розгляд

 3. Отримання грошей на карту

  Після прийняття рішення про видачу позики гроші через 1-3 хвилини будуть перераховані на Вашу карту

Способи погашення онлайн кредиту

 • Особистий кабінет на PayPong.ua

  Легко погасити заборгованість в особистому кабінеті. Приймається повна та часткова оплата

 • У відділенні будь-якого банку

  Погасити заборгованість можна за реквізитами у відділенні будь-якого банку

 • Платіжний термінал самообслуговування

  Внести гроші для оплати можливо в найближчому платіжному терміналі

Про нас говорять клієнти

Кредит пенсіонерам в УкраїніКредит без заставиКредит без довідки про доходиКредит безробітномуГроші до зарплатиКредит без відмовиКредит з поганою кредитною історією

Умови кредитування

Якщо Вам терміново необхідні кошти, але взяти їх немає де, або немає бажання звертатись до знайомих, пам'ятайте, Вам на допомогу завжди прийде PayPong та надасть кредит на вигідних для Вас умовах. Гроші на карту Ви отримаєте в онлайн-режимі, без необхідності звертатись у відділення.

На яких умовах працює компанія PayPong?

Ми кредитуємо широке коло споживачів, висуваючи лише самі мінімальні вимоги. До таких відносяться:

 • вік від 21 року;

 • наявність паспорту та ідентифікаційного податкового номеру;

 • наявність особистої банківської карти будь-якого українського банку, на яку можливо було б перевести оформлені кошти;

 • наявність особистого мобільного телефону

 • наявність особистого e-mail

На відміну від багатьох фінансових компаній, як банківських, так і небанківських, ми не вимагаємо від Вас повної інформації про мету отримання кредиту. В нас можливо оформити онлайн-кредит на карту для будь-яких потреб, включаючи:

 • оплату комунальних послуг чи оплату поточної комунальної заборгованості;

 • підготовку дитини до школи чи оплату внеску в дитячий садок;

 • оплату простроченої фінансової заборгованості в будь-яких інших банках чи компаніях;

 • на своє лікування чи своїх родичів;

 • придбання побутової техніки, меблів, гаджетів, одягу чи взуття;

 • оплату стоматологічних чи косметологічних послуг;

 • відпочинок.

Ви можете бути пенсіонером або неофіційно працюючим, для нас це не має значення: ми знаємо, як це буває важливо отримати фінансову підтримку, тому намагаємося, наскільки це можливо, надавати її всім нужденним. Наше онлайн-кредитування грунтується на принципах лояльності і поваги до всіх своїх клієнтів, тому ні матеріальної або майнової застави, ні письмових / усних рекомендацій від поручителів ми не вимагаємо. Ми повністю Вам довіряємо, адже кредитна історія - це Ваша можливість постійно мати за спиною надійний фінансовий тил, і псувати його не має ніякого сенсу.

Детальні умови кредитування

Онлайн-кредит представляє собою видачу позички дистанційно, без Вашої присутності в наших представництвах. Для отримання грошових коштів на карту необхідно зареєструватися на нашому сайті і заповнити анкету.

!!!Увага: всі персональні дані уважно перевіряйте, вказуючи лише достовірну інформацію. Особисті відомості не розголошуються третім особам, але впливають на позитивне рішення про видачу кредиту.

При першому зверненні максимальна сума кредиту може становити 4.000 грн, при повторному і всіх наступних 30.000 грн. На сайті є простий і зручний онлайн-калькулятор, який Вам наочно покаже суму повернення, виходячи з суми позики. Ви зможете заздалегідь розрахувати суму до погашення і зрозуміти, наскільки умови вигідні і відповідні. Для того, щоб Ви переконалися в серйозності нашої роботи, перша позика кожному клієнту видається зі знижкою в 40%.

Максимальний термін кредитування 30 днів, мінімальний 1 день. При заповненні онлайн-заявки Ви самі вказуєте необхідний термін, а в майбутньому, при погашенні, необхідно буде його притримуватися. В іншому випадку нараховується штрафна сума.

Приклад розрахунку кредитної ставки: при оформленні позики на суму 1.000 грн за 10 днів Вам необхідно буде повернути 1.100 грн. В даному випадку APR складе 366%. При повторному зверненні сума до оплати складе 1.170 грн. APR буде складати 622,2%. Річна ставка розраховується, виходячи з кількості днів і загальної суми позики.

Терміни видачі грошових коштів

Ми працюємо вкрай оперативно, налаштувавши всю систему на автоматичному управлінні. Саме це дає нам можливість випереджати аналогічні сервіси, надаючи миттєві кредити на карту. Після оформлення Ваша анкета буде перевірятися лише кілька хвилин, після чого, у разі позитивного рішення, гроші зараховуються в онлайн-режимі на картковий рахунок, який Ви вважаєте за потрібне вказати.

Прострочений кредит

При невиконанні договірних зобов'язань позичальника очікує нарахування відсотків за базовою ставкою і нарахування пені. Сума розраховується, виходячи з таких умов: за кожен прострочений день нараховується сума відсотків в розмірі базової ставки і штрафна пеня 1,5% від залишку заборгованості за основним розміром позики. Однак, виключаючи ризики технічного прострочення, відсотки при простроченні нараховуються тільки з 4-го дня несплати, а штрафна пеня нараховується тільки з 8-го дня несплати.

Тобто, якщо у Вас є прострочення по кредиту, яке не погашається на 4-й день, то заборгованість буде збільшена на відсотки по базовій ставці за всі 4 дні прострочення, а потім кожен день буде збільшуватися ще, згідно базової ставки. Також, якщо у Вас є прострочення по кредиту, яке не погашається, то на 8-й день прострочення, буде нарахована пеня в розмірі 12% від залишку за основним розміром позики, а потім кожен день буде збільшуватися ще на 1,5%, але сумарно не більше ніж 50% від суми виданої позики.

Погашення кредиту

Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька шляхів погашення позики. Це:

 • оплата через особистий кабінет, який Вам буде надано на сайті PayPong відразу після реєстрації;

 • оплата через наш сайт по реквізитам (зарахування грошових коштів може відбуватися протягом 3-х робочих днів);

 • оплата через Приват24 чи термінал самообслуговування Приватбанку;

 • оплата по реквізитам через термінали самообслуговування чи каси банків (зарахування грошових коштів може відбуватися протягом 3-х робочих днів).

Перший спосіб найкращий. При оплаті через особистий кабінет не стягується комісія, а зарахування грошових коштів проходить миттєво.

Пролонгація кредиту

Також у нас існує можливість пролонгації позики. Дана послуга може бути корисна тим, хто в силу особистих причин і форс-мажорних ситуацій не може своєчасно погасити борг. Тоді позичальникові достатньо погасити всі нараховані відсотки, так би мовити, обнулити заборгованість і оформити пролонгацію шляхом підписання нового договору з новим терміном погашення. Термін продовження кредиту 30 днів. Дана опція працює тільки в онлайн-режимі в Особистому кабінеті.

Зверніть увагу: пролонгація кредиту можлива тільки в разі погашення всіх нарахованих відсотків і після підписання договору в Особистому кабінеті. Новий договір буде сформований після натискання на кнопку "Пролонгація". Після підписання договору пролонгації перевірте статус і дату погашення кредиту.

Обирайте тільки надійні і перевірені компанії, оформляйте швидкі грошові позики на сайті PayPong і отримуйте необхідні кошти прямо зараз.